Prikazovanje 1–16 od 44 rezultatov
Darila
Osma dopolnjena in razširjena izdaja.
Darila
Dnevnik 1 je simpatična knjižica namenjena otrokom prve triade, v katero otrok beleži dogajanje, občutke, doživetja na poti…
Darila
Planinski vodnik Slovenska planinska pot je sestavljen po enodnevnih etapah. Vsaki etapi so pripisane osnovne informacije o njeni dolžini, višinski razliki (ločeno za vzpon in spust), izhodišču, cilju in najvišji vmesni točki.
Darila
Knjiga, ki razlaga principe racionalnega in pravilnega gibanja v steni, opozarja na napake in svetuje/namigne, kako jih odpraviti.
Darila
Vodnik je namenjen vsem, ki bi radi lepoto gora in narave delili z otroki ali pa se tudi brez njih podali na lažji izlet.
Darila
V vodniku je opisanih 62 najpomembnejših na najzanimivejših plezalnih poteh v Sloveniji v zamejstvu, v Zahodnih Julijskih Alpah na avstrijski strani Karavank.
Darila
Že tretja, razširjena in dopolnjena izdaja prvega slovenskega izbirnega vodnika po Zahodnih Julijskih Alpah.
Darila
Vodnik zajema celotno Slovenijo, od Prekmurja preko alpskega sveta do obalnih področij s Krasom.
Darila
Vodnik, ki zgoščeno in hkrati nazorno predstavi dostope na vrh slovenskega očaka.
Darila
Knjiga se razlikuje od ostalih vodnikov, saj je kombinacija ljudskih pravljic in pripovedk ter izletov.
Darila
Od prve izdaje Plezališč brez meja je minilo dobrih 17 let in v tem času se je na celotnem območju treh dežel, ki ga zajema ta, že kultni plezalni vodnik, zgodilo marsikaj.
Darila
Irena Cerar nas v svoji tretji knjigi pravljičnih poti popelje po bogatem in raznolikem svetu ljudskega pripovedništva, ki se je ohranilo v okolici Kamnika.
Darila
V tretji, posodobljeni in razširjeni izdaji je predstavljenih 143 turnosmučarskih ciljev s preko 80 variantami vzponov in spustov ter dodatnimi cilji v bližini.
Darila
Znani slovenski pregovor, da nisi pravi Slovenec, če nisi stal na Triglavu, kaže na naš odnos do gora.
Darila
Dnevnik 2 je nadaljevanje prve knjižice, preko katere otroci druge in tretje triade osvajajo zahtevnejše gorske veščine, za kar so seveda ustrezno nagrajeni s srebrnim in zlatim znakom.
Darila
Parenzana, Porečanka ali Istranka je le nekaj imen nekdanje ozkotirne železnice, ki je med letoma 1902 in 1935 delovala med Trstom in Porečem.